Sledujte nás na sociálních sítích

NÁRODNÍ LIGA MUAYTHAI 2021/2022

Junior girls (8-9 years) -38kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Posmyková Barbora Hamr gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Čechová Isabela Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Junior girls (8-9 years) -36kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Čechová Isabela Thaibox Devils Třebíč 2 2 1 0 0 0 0 0 70

Junior girls (8-9 years) -34kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Tomoszková Anna Como-3 gym 2 1 0 0 0 0 0 1 40

Junior girls (8-9 years) -30kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Dostálová Michaela MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior girls (8-9 years) -26kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kolenčíková Sofie Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior girls (10-11 years) -48kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Mašterová Karolína Thaibox Devils Třebíč 2 2 0 0 0 1 0 0 70
Matoušková Sabina Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior girls (10-11 years) -46kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kasíková Adéla Fightaréna Slaný 2 0 0 0 0 0 0 2 20
Mašterová Karolína Thaibox Devils Třebíč 2 2 0 0 0 0 0 0 60
Kratochvílová Magdaléna Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Horká Šarlota Sofie Thaibox Devils Třebíč 2 2 0 0 0 0 0 0 60

Junior girls (10-11 years) -42kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kozubska Oliwia Muaythai Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior girls (10-11 years) -38kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Korabíková Anastázie Como-3 gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Horká Šarlota Sofie Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Junior girls (10-11 years) -36kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Čechová Isabela Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior girls (10-11 years) -32kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Nakonechna Kristina Adamas team 1 0 0 0 1 0 0 0 15
Richter Marlen Hanuman gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior girls (10-11 years) -30kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Nakonechna Kristina Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Dostálová Michaela MUAY THAI Olomouc 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Junior girls (12-13 years) -58kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Větrovská Monika Thaibox Devils Třebíč 1 1 1 0 0 0 0 0 40
Jarošová Nikola Fight club Nové Město/Žďár 2 0 0 0 0 0 0 2 20
Guseynova Zumrud MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior girls (12-13 years) -56kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Větrovská Monika Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Jarošová Nikola Fight club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior girls (12-13 years) -54kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kadlecová Sára Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Guseynova Zumrud MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior girls (12-13 years) -52kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kozáková Adéla Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Kadlecová Sára Gladiators gym Č.Budějovice 2 2 1 0 0 0 0 0 70
Dwojak Zuzanna Muaythai Olomouc 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Junior girls (12-13 years) -48kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Neumanová Kristýna Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Junior girls (12-13 years) -46kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Ostrá Eliška Adamas team 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Vojtěchová Kristýna X GYM Praha 4 1 0 0 0 1 0 3 70

Junior girls (12-13 years) -44kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kozubska Oliwia MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior girls (14-15 years) +71kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Fialová Daniela Aries Gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Baladová Klára Leonidas gym 1 1 1 0 0 0 0 0 40

Junior girls (14-15 years) -60kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Cardová Emma Fightaréna Slaný 2 1 0 0 0 1 0 1 50
Dvořáková Linda StormFightAcademy 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Bánská Nikol Vagabund gym Hodonín 2 0 0 0 0 0 0 2 20

Junior girls (14-15 years) -57kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Větrovská Monika Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior girls (14-15 years) -51kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Neumanová Kristýna Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior girls (14-15 years) -48kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Ostrá Eliška Adamas team 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Junior girls (14-15 years) -45kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Ostrá Eliška Adamas team 2 1 0 0 0 0 0 1 40

Junior girls (16-17 years) -71kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Richter Jane Anna Muaythai Chomutov Zak´s team 2 0 0 0 0 0 0 2 20
Vosyková Karolína Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior girls (16-17 years) -67kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Vosyková Karolína Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior girls (16-17 years) -63,5kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Šílená Andrea X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior girls (16-17 years) -60kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kolínská Adéla Muaythai Chomutov Zak´s team 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Junior girls (16-17 years) -57kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kadlecová Aneta Gladiators gym Č.Budějovice 6 6 2 0 0 0 0 0 200
Rožičková Veronika Muaythai Chomutov Zak´s team 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Ženy -71kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Janásová Martina Hamr gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Vaculová Michaela Better Club 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Ženy -67kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Hefferová Karolín Adamas team 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Lisová Kateřina Lanna gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Lindnerová Klára ThaiBoxing Gym Zlín 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Ženy -63,5kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kolínská Adéla Muaythai Chomutov Zak´s team 2 0 0 0 0 0 0 2 20
Zieglerová Alxandra MUAY THAI Olomouc 2 1 0 0 0 0 0 1 40
Librová Daniela Gladiators gym Č.Budějovice 3 0 0 0 0 0 0 3 30
Hefferová Karolína Adamas team 4 2 0 0 0 0 0 2 80
Lindnerová Klára ThaiBoxing Gym Zlín 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Turnerová Lenka BT gym Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Šafranová Marcela MUAY THAI Olomouc 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Štechová Tereza X GYM Praha 4 4 0 0 0 0 0 0 120

Ženy -60kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Sládková Anežka Marta Aplik Muay Thai 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Truhlářová Eva X GYM Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Přibylová Helena Jetsaam gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Moravčíková Klára MUAY THAI Olomouc 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Truncová Markéta X GYM Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Urbanová Markéta Jetsaam gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Trávníčková Renata SFAcademy 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Capranicová Sára X GYM Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Kotalíková Veronika Lanna gym Praha 3 0 0 0 0 0 0 3 30
Matzkeová Veronika X GYM Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Ženy -57kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Líbalová Eliška Adamas team 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Bezděková Elizabeth Jetsaam gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Truhlářová Eva X gym Praha 2 1 0 0 0 0 0 1 40
Přibylová Helena Jetsaam gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Štěpánová Karolína Fight club Nové Město/Žďár 4 3 0 0 0 1 0 1 110
Hrníčková Monika BT GYM Praha 2 0 0 0 1 0 0 1 25
Kvaiserová Olga Como-3 gym 7 4 0 0 0 0 0 2 140
Vašková Pavlína Daligym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Kotalíková Veronika Lanna gym Praha 4 0 0 0 0 1 0 4 50

Ženy -54kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Blažková Barbora Fightaréna Slaný 2 1 0 0 0 0 0 1 40
Kolarčíková Eva Lanna gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Petráková Nicola BT GYM Praha 3 2 0 0 0 1 0 1 80
Kohanová Zuzana X GYM Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Muži -57kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Hvězda Tomáš Good Luck gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Muži -60kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Novák Adam Smash gym Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Klimov Evzen Adamas team 3 1 0 0 0 0 0 2 50
Capov Girichan Spejbl gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Salga Jan Hamr gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Žádník Matěj Gibu-x-gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Kraynykivskyy Vasyl Adamas team 5 4 0 1 0 1 0 1 150

Muži -63,5kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Ňaňko Daniel Jakub Sad gym Zlín 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Prchal Dominik Spejbl Gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Helešic Dominik SK Centrum bojových sportů 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Capov Girichan Spejbl Gym 4 3 0 0 0 0 0 1 100
Horvát Jan Aries Gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Pálka Jaroslav Arena Fight Club Brno 6 5 2 0 0 1 0 1 190
Klimov Jevzen Adamas team 2 0 0 0 0 0 0 2 20
Bidlo Josef Mgteam 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Gunár Ladislav Hakim Gym Kladno 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Marciak Oliwier Muaythai Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Ušák Radek Smash gym Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Baťa Samuel ThaiBoxing Gym Zlín 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Wald Václav Vagabund gym Hodonín 4 1 0 0 1 0 0 2 65
Voronin Vladimír Jetsaam gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Ištok Vojtěch Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Muži -67kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Arnould Charles Lanna gym 3 2 0 0 0 0 0 1 70
Homič Daniel Aries gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Prchal Dominik Spejbl gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Vůjtěch Filip Palec Gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Kejda František Fight club Nové Město/Žďár 2 1 0 0 0 0 0 1 40
Reichenbach Jakub Svarog gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Ondráček Jan X GYM Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Štangl Jaroslav Mgteam 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Dubský Jaroslav Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Franc Karel Leonidas gym 3 1 0 0 0 1 0 2 60
Černoch Karel Lanna gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Gunár Ladislav Hakim gym Kladno 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Štefka Martin Vagabund gym Hodonín 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Mičík Matěj ThaiBoxing Gym Zlín 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Zachoval Michal Arena Fight Club Brno 3 0 0 0 0 0 0 3 30
Maršálek Ondřej ThaiBoxing Gym Zlín 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Kukla Pavel Spejbl Gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Szcztotka Robin Como-3 gym 2 2 0 0 0 0 0 0 60
Přívozník Roman Spejbl gym 2 2 0 0 0 0 0 0 60
Vařecha Tomáš Hamr gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Pluháček Viktor Jetsaam gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Šandor Zdeněk Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Muži -71kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Vlach Daniel Aplik Muay Thai Gym 3 2 1 0 1 0 0 0 85
Goldstein David X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Bartoš Dominik Aplik Muay Thai Gym 2 2 0 0 0 0 0 0 60
Topič Erik Sad gym Zlín 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Dünebier Filip Spejbl gym 4 4 0 0 0 0 0 0 120
Čihák Filip TKBC Praha 3 1 1 0 0 0 0 2 60
Němec Filip TKBC Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Harák Ivo Aries gym 3 1 0 0 0 0 0 2 50
Novotný Jakub MT Sokol Mělník 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Mizun Jan Muaythai Chomutov Zak´s team 3 2 0 0 0 0 0 1 70
Novák Jan MUAY THAI Olomouc 4 2 0 0 0 0 0 2 80
Černoch Karel Lanna gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Toncar Lukáš Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Lukáč Martin Yaksha Gym Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Banát Matěj Sad gym Zlín 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Pakiž Michal Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Mourek Ondřej Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Dostál Ondřej Fight club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Novohradský Pavel SK Pretorian 4 1 0 0 0 0 0 3 60
Macháček Pavel X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Novotný Petr Hanuman gym 2 0 0 0 0 0 0 2 20
Baster Radim Como-3 gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Fleischer Richard Jetsaam gym 1 1 1 0 0 0 0 0 40
Schwarz Roman SK Centrum bojových sportů 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Mammadov Rzagulu Daligym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Pasek Šimon Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Kamír Tomáš BT GYM Praha 2 2 0 0 0 0 0 0 60
Klepetko Vít X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Oplt Vladislav Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Byrak Vladyslav Bonus gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Muži -75kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Šikola Adam Aplik Muay Thai 2 2 1 0 0 0 0 0 70
Hamerník Daniel Gladiators gym J. Hradec 1 0 0 0 1 0 0 0 15
Djebara Daniel Good Luck gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Havel Daniel Good Luck gym Hradec Králové 6 6 2 0 0 1 0 0 210
Totzauer David Aplik Muay Thai 2 0 0 0 0 0 0 2 20
Zambaga David Gladiators gym Č.Budějovice 2 0 0 0 0 0 0 2 20
Kotrus Filip Lanna gym Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Tosi Filip Daligym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Němec Filip Gabriel TKBC Praha 3 1 0 0 1 0 0 1 55
Peřina Jiří Hanuman gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Gregušiak Lukáš ThaiBoxing Gym Zlín 2 2 2 0 0 1 0 0 90
Vaněk Lukáš Lanna gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Kellner Marek Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Štemberk Marek Muaythai Chomutov Zak´s team 3 0 0 0 0 0 0 3 30
Šesták Martin Aries gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Vondrák Matouš Lanna gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Kondáš Michal Muaythai Chomutov Zak´s team 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Solnář Milan Basta gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Štorkán Milan Tik Tak Rokycany 2 2 0 0 0 0 0 0 60
Vostal Miloš Thaibox Devils Třebíč 5 3 0 0 0 0 0 2 110
Zajac Nikodem MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Ilušák Patrik Aplik Muay Thai Gym 7 5 1 0 1 1 0 1 195
Novohradský Pavel SK Pretorian 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Zachoval Petr Arena Fight Club Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Svrček Radim Svarog Gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Vorel Roman Lanna gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Růna Tomáš Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Balek Tomáš StormFightAcademy 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Procházka Tomáš Valetudo RK Znojmo 2 1 0 0 0 1 0 1 50

Muži -81kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kulišťák Adam Svarog Gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Gebur Arpad Aries gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Zein David X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Štenberk František BT gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Zatkal Jakub Palec Gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Svoboda Jakub MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Šohájek Jiří ThaiBoxing Gym Zlín 4 3 0 0 0 1 0 1 110
Hodvan Kolja Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Polák Marek Aries gym 3 1 0 0 0 1 0 2 60
Poláček Marek X GYM Praha 6 2 0 0 0 0 0 4 100
Červenka Matěj Sad gym Zlín 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Hladík Ondřej TKBC 3 3 0 0 0 0 0 0 90
Růžička Petr Gladiators gym J. Hradec 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Ruský Rudolf CHB GYM Slavkov u Brna 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Muži -86kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Vojtěch Daniel X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Fiala Dominik Adamas team 2 2 1 0 0 1 0 0 80
Štenberk František BT GYM Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Mazálek Lukáš Gibu-x-gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Záleský Martin CHB GYM Slavkov u Brna 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Pazdera Martin Hakim Gym Kladno 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Červenka Matěj Sad gym Zlín 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Proch Patrik Mgteam 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Sobotka Petr Fight club Nové Město/Žďár 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Soukal Radim SK Pretorian 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Muži -91kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Pokorný David Thaibox Devils Třebíč 5 5 2 0 0 1 0 0 180
Schmitt David Gladiators gym Milevsko 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Slavíček Jan MUAY THAI Olomouc 2 1 0 0 0 0 0 1 40
Ferko Jeremy Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Sýkora Miroslav SFAcademy 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Fuksa Tomáš X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Muži +91kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Slodkowski Bartosz Muaythai Olomouc 1 1 1 0 0 0 0 0 40
Styblík Lukáš Spejbl gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Hurskyj Mykola Naresuan gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior boys (16-17 years) -57kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Salga Jan Hamr gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Košárek Martin Hamr gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Junior boys (16-17 years) -60kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Janáč David ThaiBoxing Gym Zlín 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Košárek Martin Hamr gym 4 3 0 0 0 0 0 1 100

Junior boys (16-17 years) -63,5kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Szwedo Aleksander Muaythai Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Kirschner Damian Como-3 gym 6 5 2 0 0 1 0 1 190
Ňaňko Daniel Jakub Sad gym Zlín 1 0 0 0 1 0 0 0 15
Dunka Erik SFAcademy 2 1 0 0 0 0 0 1 40
Zeman Karel Lanna gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Varhol Lukáš Lanna gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Čudovský Miloš MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Mrklas Tomáš Lanna gym 2 0 0 0 0 0 0 2 20

Junior boys (16-17 years) -67kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kašpar Bořivoj Daligym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Zeman Karel Lanna gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Varhol Lukáš Lanna gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Suchý Matyáš Basta gym 1 1 0 1 0 0 0 0 40
Zachoval Michal Arena Fight Club Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Dobeš Ondřej Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Slavík Stanislav Spejbl gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Mrklas Tomáš Lanna gym Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior boys (16-17 years) -71kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Janata Filip Aplik Muay Thai 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Danihel Ivan Vagabund gym Hodonín 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Szewczyk Martin Hamr gym 2 2 1 0 0 0 0 0 70
Silmbrod Martin Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Weigert Samuel TKBC Praha 2 1 0 0 0 0 0 1 40
Šolc Šimon Good Luck gym Hradec Králové 2 2 0 1 0 0 0 0 70

Junior boys (16-17 years) -75kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Peřina Jiří Hanuman gym 3 3 0 0 0 0 0 0 90
Jašíček Martin MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Nedbalec Tomáš Jetsaam gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Sosna Vojtěch Lanna gym Praha 3 2 2 0 0 0 0 1 90

Junior boys (16-17 years) -81kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Tašek Michael Hamr gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Sosna Vojtěch Lanna gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Junior boys (16-17 years) -86kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Vik Jakub Svarog gym 2 1 0 0 0 0 0 1 40
Podlas Tomáš Vagabund gym Hodonín 2 0 0 0 0 0 0 2 20

Junior boys (16-17 years) -91kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Beck Igor TKBC 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Vik Jakub Svarog Gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Junior boys (14-15 years) -54kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Nguyen Duc Anh Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior boys (14-15 years) -57kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Schneider David Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Buček Rostislav StormFightAcademy 2 1 0 0 0 0 0 1 40

Junior boys (14-15 years) -60kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Karpyn Andrij Lanna gym Praha 2 1 0 0 0 0 0 1 40
Vimmer Matěj Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Svatoň Štěpán Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Sporysch Tobiáš Spejbl gym 2 1 0 0 0 0 0 1 40

Junior boys (14-15 years) -63,5kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Nguyen Filip Gibu-x-gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Němeček Lukáš Yaksha Gym Plzeň 3 0 0 0 0 0 0 3 30
Menšík Matyáš Gladiators gym Č.Budějovice 2 1 0 0 0 0 0 1 40
Letovský Petr Good Luck gym Hradec Králové 5 5 0 0 0 1 0 0 160
Brabenec Vojtěch FIght Club Duchcov 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior boys (14-15 years) -67kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Paulin Daniel CHB GYM Slavkov u Brna 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Silmbrod Martin Gladiators gym Třeboň 4 3 0 0 0 1 0 1 110
Charouz Matěj Leonidas gym 2 1 0 0 0 0 0 1 40
Kolín Patrik Lanna gym Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Shyrai Radomyr SK Pretorian 3 0 0 0 0 0 0 3 30

Junior boys (14-15 years) -71kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Mol Filip Gladiators gym Milevsko 3 1 0 0 0 1 0 2 60
Řeháček Michael Gladiators gym Č.Budějovice 2 1 0 0 0 0 0 1 40

Junior boys (14-15 years) -75kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Rigáň Jan Vagabund gym Hodonín 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Řeháček Michael Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Nedbalec Tomáš Jetsaam gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior boys (12-13 years) -32kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Parulikov Zakhar Adamas team 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Junior boys (12-13 years) -34kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Ježek Jakub Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior boys (12-13 years) -38kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Lučný Martin CHB GYM Slavkov u Brna 2 0 0 0 0 0 0 2 20

Junior boys (12-13 years) -40kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kotalík Antonín Lanna gym Praha 2 2 0 0 0 0 0 0 60
Koubek Lukáš Vagabund gym Hodonín 3 2 0 0 0 0 0 1 70
Gašperec Milan Leonidas gym 2 0 0 0 0 0 0 2 20
Kerbler Philipp Karl Valetudo RK Znojmo 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Junior boys (12-13 years) -44kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Diviš Jan X gym Praha 2 0 0 0 0 0 0 2 20
Koubek Lukáš Vagabund gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Kij Tobias Thaibox Devils Třebíč 2 2 1 0 0 1 0 0 80

Junior boys (12-13 years) -46kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kondaš Igor Como-3 gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Horvath Sebastian Hamr gym 2 0 0 0 0 0 0 2 20

Junior boys (12-13 years) -48kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Veselý Dan Thaibox Devils Třebíč 3 1 0 0 0 0 0 2 50
Čonka Marcos Como-3 gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Šimůnek Matěj Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Ponec Štěpán Leonidas gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Junior boys (12-13 years) -50kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Veselý Dan Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Nakonechnyi Daniil Adamas team 2 0 0 0 0 0 0 2 20
Kočka František Vagabund gym Hodonín 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Čonka Marcus Como-3 gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Junior boys (12-13 years) -52kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Nakonechnyi Daniil Adamas 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Kočka František Vagabund gym 2 1 0 0 0 0 0 1 40
Nebřenský Martin Leonidas gym 3 3 0 1 0 1 0 0 110

Junior boys (12-13 years) -54kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Nakonechnyi Daniil Adamas team 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Peroutka Matyáš Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior boys (12-13 years) -58kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Schneider David Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Svatoň Štěpán Fight club Nové Město/Žďár 3 3 0 0 0 0 0 0 90

Junior boys (12-13 years) -63,5kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Hykel Filip Svarog gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior boys (12-13 years) -67kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Weishäupl Karel Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Junior boys (10-11 years) -30kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Komárek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior boys (10-11 years) -32kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Loboziak Lukáš Como-3 gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Frolík Maximilián Adamas team 3 1 0 0 0 0 0 2 50
Pecha Milan Hamr gym 3 1 0 0 0 0 0 2 50

Junior boys (10-11 years) -34kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Ježek Jakub Leonidas gym 2 2 0 0 0 1 0 0 70
Berkovec Jiří Leonidas gym 2 1 0 0 0 1 0 1 50
Gamart Jonáš X GYM Praha 3 2 0 0 0 0 0 1 70
Frolik Maximilian Adamas team 2 0 0 0 0 0 0 2 20

Junior boys (10-11 years) -36kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Hendrich Deniel Fight club Nové Město/Žďár 3 3 0 0 0 1 0 0 100
Berkovec Jiří Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Gamart Jonáš X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Kadlec Pavel Gladiators gym Č.Budějovice 3 3 0 0 0 0 0 0 90
Kočí Tomáš MG4 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior boys (10-11 years) -38kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kotalík Antonín Lanna gym Praha 4 2 0 0 0 0 0 2 80
Berkovec Jiří Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Gamart Jonáš X GYM Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Kadlec Pavel Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Junior boys (10-11 years) -40kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kotalík Antonín Lanna gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Gamart Jonáš X GYM Praha 2 1 0 0 0 0 0 1 40
Vlk Matěj Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Junior boys (10-11 years) -42kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Diviš Jan X GYM Praha 2 2 0 0 0 0 0 0 60
Vlk Matěj Thaibox Devils Třebíč 3 1 0 0 0 0 0 2 50
Turek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 5 2 0 0 0 0 0 3 90

Junior boys (10-11 years) -44kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Diviš Jan X GYM Praha 2 2 0 0 0 0 0 0 60
Březina Martin Leonidas gym 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior boys (10-11 years) -54kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Kloud Jakub Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Junior boys (8-9 years) -24kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Flégr Milan Hanuman gym 2 0 0 0 0 0 0 2 20
Fryšák Richard MUAY THAI Olomouc 2 0 0 0 0 0 0 2 20

Junior boys (8-9 years) -26kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Horký David Thaibox Devils Třebíč 6 4 0 0 0 1 0 2 150
Kasík Lukáš Fightaréna Slaný 6 4 0 0 0 1 0 3 160
Kasík Marek Fightaréna Slaný 7 6 0 0 0 1 0 1 200
Fryšák Richard MUAY THAI Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior boys (8-9 years) -28kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Horký David Thaibox Devils Třebíč 2 2 0 0 0 0 0 0 60
Kasík Lukáš Fightaréna Slaný 3 2 0 0 0 0 0 1 70
Kasík Marek FIghtaréna Slaný 3 2 0 0 0 0 0 1 70
Novák Nikolas Muaythai Chomutov Zak´s team 4 1 0 0 0 1 0 3 70
Komárek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 5 1 0 0 0 1 0 4 80

Junior boys (8-9 years) -30kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Loboziak Lukáš Como-3 gym 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Komárek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 3 0 0 0 0 0 0 3 30

Junior boys (8-9 years) -34kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Dobeš Libor Thaibox Devils Třebíč 4 4 0 0 0 1 0 0 130

Junior boys (8-9 years) -36kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Dobeš Libor Thaibox Devils Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Černický Šimon Fightaréna Slaný 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior boys (8-9 years) -38kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Hodina JIndřich Tik Tak Rokycany 2 1 0 0 0 0 0 1 50
Dobeš Libor Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Zykan Oliver Fight club Nové Město/Žďár 3 0 0 0 0 0 0 3 30
Kadlec Pavel Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Černický Šimon Fightaréna Slaný 4 1 0 0 0 0 0 3 60

Junior boys (8-9 years) -40kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Zykan Oliver Fight Club Nové Město/Žďár 1 0 0 0 0 0 0 1 10

Junior boys (8-9 years) -42kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Bonus Remízy Prohry Body
Rybák Adam Fight club Nové Město/Žďár 1 1 0 0 0 0 0 0 30
Vlk Matěj Thaibox Devils Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Markovič Nicolas Gladiators gym Č.Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 10
Turek Petr Gladiators gym Č.Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 30

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Prosinec 2022
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Export ics

Sledujte nás na Facebooku