Sledujte nás na sociálních sítích

MČR v Muaythai 2019/2020 - děti, junioři, ženy, muži

Juniors girls (10-11 years) -40kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Jarošová Nikola Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z. s. 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors girls (12-13 years) -36 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Neumanová Kristýna THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s. 2 2 0 0 0 0 0 60
Fideršek Lily Slovenia 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors girls (12-13 years) -50 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Černá Nicol Leonidas MT Dubí 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors girls (12-13 years) +63,5 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Baladová Klára Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors girls (14-15 years) -51 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Juračková Iveta Fight club Nové Město n.M. 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors girls (14-15 years) -54 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Rožičová Veronika MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 2 2 0 0 1 0 0 45

Juniors girls (16-17 years) -54 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Bezděková Elizabeth SK Hamr gym Ostrava z.s. 2 2 0 0 0 0 0 60

Juniors girls (16-17 years) -57 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Bezděková Elizabeth SK Hamr gym Ostrava z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Moravčíková Klára MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 1 0 0 0 0 0 0 10

Juniors girls (16-17 years) -60 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Sotonová Alexandra XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Žilková Alžběta HANUMAN GYM PRAHA z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors girls (16-17 years) -63,5 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Moravčíková Klára MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10

Ženy -71kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Neaguová Lucie Como- 3 gym, z. s.Třinec 1 1 0 0 0 0 0 30
Hrozková Petra JETSAAM GYM BRNO z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10

Ženy -63,5kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Zieglerová Alexandra MT Olomouc 2 0 0 0 0 0 2 20
Štěpánová Anna XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Betuštiaková Ema Gladiators gym Č.B. 1 0 0 0 0 0 1 10
Janků Gabriela Bonus Gym z.s. Jevíčko 3 2 0 0 0 0 1 70
Šafranová Marcela Muay Thai Olomouc z.s. 2 2 0 0 0 0 0 60
Dvořáková Pavlína Sportovní klub X GYM Praha, zapsaný spolek 2 2 0 0 1 0 0 45
Štechová Tereza Sportovní klub X GYM Praha, zapsaný spolek 1 0 0 0 0 0 1 10
Horáčková Veronika Aplik Muay Thai - AMT Praha 1 1 0 0 0 0 0 30

Ženy -60kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Stolínová Adéla Muay Thai Olomouc z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Sobotková Kristýna Macak´s GYM, spolek Pardubice 1 1 0 0 0 0 0 30
Vítová Tereza Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z. s. 1 1 0 0 0 0 0 30

Ženy -57kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Vránková Jana Bonus Gym z.s. Jevíčko 1 0 0 0 0 0 1 10
Vobecká Ludmila SK Hamr gym Ostrava z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Kvaisarová Olga Como- 3 gym, z. s. Třinec 1 0 0 0 0 0 1 10
Matzkeová Veronika Sportovní klub X GYM Praha, zapsaný spolek 3 3 0 0 0 0 0 90
Staňková Vlasta Bonus Gym z.s. Jevíčko 6 2 0 0 0 0 4 100

Ženy -54kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Konečná Pavla YAKSHA GYM PLZEŇ z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Čadová Renata Bonus Gym z.s. Jevíčko 3 1 1 0 0 0 2 60
Trpáková Tereza Spejbl Gym z.s. Praha 1 0 0 0 0 0 1 10

Muži -63,5kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kyselý David DaliGym, z.s., Trojanovice 2 2 1 0 0 0 0 70
Breitenbacher Erik SK Hamr gym Ostrava z.s. 1 1 1 0 0 0 0 40
Hauser Filip Palec Gym Praha 2 2 0 2 0 0 0 80
Rybín Jiří RSF Praha 1 1 0 0 0 0 1 30
Kava Ondřej XY 1 0 0 10 0 0 2 30
Procházka Rudolf HANUMAN GYM PRAHA z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Buda Tomáš SK Hamr gym Ostrava z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Chumchal Vlastimil Basta Gym Most 1 0 0 0 0 0 1 10
Pavel Zdeněk YAKSHA GYM PLZEŇ z.s. 2 0 0 0 0 0 2 20

Muži -67kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Schloff Denis Aplik Muay Thai - AMT Praha 1 1 0 0 0 0 0 30
Hrovat Gal Slovenia 1 0 0 0 0 0 1 10
Ledvinka Jan GOOD LUCK GYM, sportovní klub z.s. Hradec Králové 2 1 1 0 0 0 1 50
Koslowski Kajetán Aplik Muay Thai - AMT Praha 2 1 0 0 0 0 1 40
Petera Lukáš GOOD LUCK GYM, sportovní klub z.s. Hradec Králové 4 2 0 0 0 0 2 80
Mičík Matěj ThaiBoxing Gym Zlín, z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Ivančic Michal Aréna kickbox Brno, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Prokeš Mirko JETSAAM GYM BRNO z.s. 4 2 0 10 0 0 2 90
Hon Patrik MT Sokol Mělník 2 0 0 0 0 0 2 20
Molnár Petr KBC Kutná Hora 2 1 1 10 0 0 1 60
Florián Petr Maxim Hron gym Brno 1 0 0 0 0 0 1 10
Hlávka Stanislav SK VALETUDO - RK Znojmo z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Nguyen Tat Thang Fight club Duchcov, z. s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Juřička Tomáš ThaiBoxing Gym Zlín, z.s. 2 1 1 0 0 0 1 50
Berger Tomáš GOOD LUCK GYM, sportovní klub z.s. Hradec Králové 5 3 0 0 0 0 2 110

Muži -71kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Lžičař Dalibor DaliGym, z.s., Trojanovice 1 0 0 0 0 0 1 10
Fleischhans Daniel YAKSHA GYM PLZEŇ z.s. 2 1 0 0 0 0 1 40
Beseda Daniel JETSAAM GYM BRNO z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Kuča David ThaiBoxing Gym Zlín, z.s. 1 1 0 10 0 0 1 50
Bartoš Dominik Aplik Muay Thai - AMT Praha 1 1 0 0 0 0 0 30
Matic Godec Slovenia 1 0 0 0 0 0 1 10
Novotný Jakub MT Sokol Mělník 5 3 0 0 0 0 2 110
Čihák Jan MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY, z.s. 4 2 0 0 0 0 2 80
Doležel Jan MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 2 0 0 0 0 0 2 20
Mizun Jan MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 3 1 0 0 0 0 2 50
Menclík Jonas Sportovní klub X GYM Praha, zapsaný spolek 1 1 0 0 0 0 0 30
Telenský Ladislav MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Machovský Lukáš Hron gym Brno 1 1 0 0 0 0 0 30
Pernica Martin JETSAAM GYM BRNO z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Alvarez Martin XY 2 1 0 0 0 0 1 40
Straský Michal JETSAAM GYM BRNO z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Horváth Ondřej MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY, z.s. 4 1 0 0 0 0 3 60
Giňovský Ondřej Svarog gym z.s. Frýdlant n.Ostravicí 2 2 0 0 0 0 0 60
Mička Patrik DaliGym, z.s., Trojanovice 1 1 0 0 0 0 0 30
Mička Patrik DaliGym, z.s., Trojanovice 1 0 0 0 0 0 1 10
Macháček Pavel Sportovní klub X GYM Praha, zapsaný spolek 2 1 0 0 0 0 1 40
Fojtík Radek Hron gym Brno 1 0 0 0 0 0 1 10
Paseka Šimon XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Hlávka Stanislav SK VALETUDO - RK Znojmo z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Kamír Tomáš BT GYM PRAHA, z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Mašíček Tomáš SK Hamr gym Ostrava z.s. 3 1 0 0 0 0 2 50

Muži -75kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Sliwa Artur Muay Thai Olomouc z.s. / NIKKO 1 0 0 0 0 0 1 10
Demeter Bedřich MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 4 0 0 0 0 0 4 40
Kaplan Daniel Gladiators gym Č.B. 3 3 2 0 0 0 0 110
Hrubec Daniel Gladiators gym Č.B. 1 1 1 0 0 0 0 40
Beseda Daniel JETSAAM GYM BRNO z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Dvořáček David Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z. s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Šimůnek Denis XY 1 1 0 0 0 0 0 30
Makrlík Filip SK Centrum bojových sportů Č.B. 2 2 0 0 0 0 0 60
Byche Ivan YAKSHA GYM PLZEŇ z.s. 3 2 0 0 0 0 1 70
Kostka Jakub Sportovní klub X GYM Praha, zapsaný spolek 1 1 0 0 0 0 0 30
Kamarýt Marek MT Olomouc 2 2 2 0 0 0 0 80
Medulán Martin Aréna kickbox Brno, z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Dvořák Michal BT GYM PRAHA, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Šimota Pavel XY 1 1 0 0 0 0 0 30
Barták Pavel Basta Gym Most 2 2 0 0 0 0 0 60
Sojka Petr XY 3 0 0 0 0 0 3 30
Zachoval Petr Aréna kickbox Brno, z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Kvapil Roman Hron gym Brno 1 0 0 0 0 0 1 10
Apeltauer Samuel Aplik Muay Thai - AMT Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Galanda Stanislav Sportovní klub X GYM Praha, zapsaný spolek 3 2 0 0 0 0 1 70
Hršel Václav JETSAAM GYM BRNO z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Mašát Václav YAKSHA GYM PLZEŇ z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Chalupecký Vojtěch XY 4 2 0 0 1 0 1 85

Muži -81kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Špulák Adam THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Dušek Antonín Naresuan gym,o.s. Halže 2 0 0 0 0 0 2 20
Rexha Arben JETSAAM GYM BRNO z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Burian Daniel SK Hamr gym Ostrava z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Telenský David MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Urban Jiří XY 3 1 0 0 1 0 1 55
Vágner Karel Fight arena Slaný 2 1 0 10 0 0 1 50
Fiala Maik Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z. s. 1 1 1 0 0 0 0 40
Michal Martin Gladiators gym Č.B. 1 0 0 0 0 0 1 10
Tomeš Milan GOOD LUCK GYM, sportovní klub z.s. Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 10
Malina Ondřej Aplik Muay Thai - AMT Praha 3 2 0 10 1 0 0 85
Tuček Petr Bonus Gym z.s. Jevíčko 3 0 0 0 0 0 3 30
Bednář Stanislav MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY, z.s. 3 2 2 0 1 0 0 95
Polák Tomáš XY 5 4 0 2 0 0 1 150
Vaník Václav MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Kazda Vojtěch Palec Gym Praha 1 1 0 0 0 0 0 30

Muži -86kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Beneš David XY 1 1 1 0 0 0 0 40
Korda Jiří MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Murgas Martin Hron gym Brno 1 0 0 0 0 0 1 10
Březina Tomáš MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Varga Tomáš JETSAAM GYM BRNO z.s. 2 2 0 1 0 0 0 70

Muži -91kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Mixa Jakub Naresuan gym,o.s. Halže 1 0 0 0 0 0 1 10
Gottvald Michael JETSAAM GYM BRNO z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10

Muži +91kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Sodomka Jan Bonus Gym z.s. Jevíčko 3 3 2 0 0 0 0 110
Čech Martin SK VALETUDO - RK Znojmo z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (16-17 years) -81 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kondáš Michal MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 1 0 0 0 1 0 0 15

Juniors boys (16-17 years) -75 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Jiřík Daniel XY 1 1 0 1 0 0 0 40
Kotrus Filip LANNA GYM z.s. Praha 2 1 0 0 0 0 1 40
Štemberk Marek MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Kondáš Michal MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 2 0 0 0 0 0 2 20

Juniors boys (16-17 years) -71 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Redžalari Denis XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Umachanov Islam KTSO Praha J.V. 3 3 0 0 0 0 0 90
Gregor Roman Hron gym Brno 1 1 0 0 0 0 0 30
Procházka Tomáš SK VALETUDO - RK Znojmo z.s. 5 4 0 0 0 0 1 130

Juniors boys (16-17 years) -67 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Černoch Karel LANNA GYM z.s. Praha 3 2 0 0 0 0 1 70
Malák Karel KTSO Praha J.V. 2 1 0 0 0 0 1 40
Volek Michal XY 4 2 1 0 0 0 2 90
Vichr Ondřej XY 1 1 0 0 0 0 0 30
Krouza Radek XY 4 3 0 0 0 0 1 100
Hájek Šimon Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z. s. 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (16-17 years) -57 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Szwedo Aleksander Muay Thai Olomouc z.s. / NIKKO 1 1 0 0 0 0 0 30
Hrůza Tomáš Hron gym Brno 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (14-15 years) -81 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Uhlíř Ondřej Bonus Gym z.s. Jevíčko 1 1 1 0 0 0 0 40

Juniors boys (14-15 years) -63,5 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kuča Karel DaliGym, z.s., Trojanovice 1 0 0 0 0 0 1 10
Kučík Petr MT Sokol Mělník 3 3 2 0 0 0 0 110
Rybín Tadeáš RSF Praha 2 0 0 0 0 0 2 20

Juniors boys (14-15 years) -60 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Gabibulaev Adam BT GYM PRAHA, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Franc Karel Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí 1 0 0 0 0 0 1 10
Varhol Lukáš LANNA GYM z.s. Praha 2 2 0 0 0 0 0 60
Stojanovic Nejc Slovenia 1 1 1 0 0 0 0 40
Čudovský Václav MT Olomouc 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors boys (14-15 years) -57 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Čudovský Miloš MT Olomouc 1 0 0 0 0 0 1 10
Lazarevic Ognjen Slovenia 1 0 0 0 0 0 1 10
Havlík Patrik HANUMAN GYM PRAHA z.s. 2 1 1 0 0 0 1 50
Barták Tomáš Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí 1 1 1 0 0 0 0 40

Juniors boys (14-15 years) -54 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Slavík Stanislav Spejbl Gym z.s. Praha 1 1 1 0 0 0 0 40

Juniors boys (12-13 years) -81 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Žvachta Martin Thajský box a kick box TKB Teplice, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (12-13 years) -67 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Holý Tomasso Gladiators gym Č.B. 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (12-13 years) -60 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Váňa David Thajský box a kick box TKB Teplice, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (12-13 years) -52 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Zbořil Filip Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z. s. 2 1 0 10 0 0 1 50

Juniors boys (12-13 years) -50 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Indruch Aris MT Olomouc 1 0 0 0 0 0 1 10
Buček Rostislav Gladiators gym Č.B. 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors boys (12-13 years) -44 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Schneider David Gladiators gym Č.B. 1 0 0 0 0 0 1 10
Kolín Patrik LANNA GYM z.s. Praha 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors boys (12-13 years) -40 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Babayev Melik Deutchland 2 2 0 0 0 0 0 60
Soukup Richard Leonidas MT Dubí 1 1 0 0 0 0 0 30
Svoboda Šimon SK VALETUDO - RK Znojmo z.s. 2 0 0 0 0 0 2 20

Juniors boys (12-13 years) -34 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Graf Edward Deutchland 1 1 0 0 0 0 0 30
Šimůnek Matěj Leonidas MT Dubí 1 1 0 0 0 0 0 30
Kadlec Samuel Fight arena Slaný 2 1 0 0 0 0 1 40
Takács Vojtěch Fight club Duchcov, z. s. 2 1 1 0 0 0 1 50

Juniors boys (12-13 years) -32 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Homič Alan Leonidas MT Dubí 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors boys (10-11 years) -63,5 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Vostatek Pavel MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY, z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors boys (10-11 years) -50 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Veselý Jakub Fight club Duchcov, z. s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Grundza Kevin SK Hamr gym Ostrava z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Sotona Patrik XY 2 1 0 0 0 0 1 40

Juniors boys (10-11 years) -44 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Svatoň Štěpán Fight club Nové Město n.M. 3 2 0 0 0 0 1 70

Juniors boys (10-11 years) -40 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Pulec Daniel Macak's GYM, spolek Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (10-11 years) -36kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Schall Elias Deutchland 1 1 0 0 0 0 0 30
Jelínek Pavel Gladiators gym Č.B. 1 0 0 0 0 0 1 10
Glovčík Tomáš XY 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (10-11 years) -32kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kerbler Philip Karl SK VALETUDO - RK Znojmo z.s. 4 3 0 10 0 0 1 110

Juniors boys (10-11 years) -30kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Gašperec Milan Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (8-9 years) -30 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kotalík Antonín LANNA GYM z.s. Praha 2 0 0 0 0 0 2 20
Turek Petr Gladiators gym Č.B. 4 2 0 0 0 0 2 80

Juniors boys (8-9 years) -26 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Ježek Jakub Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí 2 1 0 0 0 0 1 40
Wagner Jan Thajský box a kick box TKB Teplice, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (6-7 years) -28 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Dobeš Libor THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Černický Šimon Fight arena Slaný 1 0 0 0 0 0 1 10